Banerki

     Tutaj zamieszczam banerki/buttony do podlinkowania, jeśli ktoś byłby taki miły i chciał mi narobić trochę cennego fejmu. Gdy ktoś owe banerki do swego bloga również posiada, to z chęcią zamieszczę na blogasiu.A tutaj coś z biblioteki mangowej Shiro Kuro w Bydgoszczy:


4 komentarze:

 1. Wymiana banerkami? Dopiero zaczynamy, ale jeśli możesz, to proszę, rozważ moją propozycję :)
  otakualiens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli jesteś mysza zainteresowana, ja prowadzę stronę z moimi komiksami na http://lom.hol.es/ możemy dokonać wymiany banerami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, Myszku! Przychodzę do Cb w interesach! Mianowicie mam pytanie w kwestii współpracy na zasadzie wymiany buttonów. Jako, że od jakiegoś czasu jestem korektorem i redaktorem strony http://wolves-team.pl/ gdzie zajmujemy się skanlacjami mang. Prowadzimy rekrutacje, tłumaczymy i wklejamy coraz więcej tytułów (w tym również novelki) i rąk do pracy mało! Mamy wakat na przeróżne stanowiska, szukamy tłumaczy, korektorów, wklejaczy i tu pytanie moje, czy moglibyśmy liczyć na wsparcie? Gdybyś umieściła tutaj nasz obrazek lub gif czy może krótkie info w poście (nie chcę być nachalna, ale każde wsparcie bardzo się przyda po prostu) informujący o tym, że wolves rekrutują, myślę, że jest spora szansa, by znaleźć tu bezpośrednio zainteresowanych. My oczywiście na naszej stronie w podzięce umieścimy Twój button ;) Bardzo proszę o informację zwrotną, najlepiej na mojego maila: leechdemon@outlook.com
  Pozdrawiam ciepło! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć. Byłabyś chętna wymianą banerkami? Dopiero zaczynam, dlatego bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuje :3

  hoshinosekaii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń